Enervit Maltodestrine Sport 450g

0,00 zł
Brutto

Wysoko energetyczny napój węglowodanowy w proszku

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Enervit Maltodestrine Sport produkt energetyczny zawierający węglowodany w postaci proszku. Zalecany do stosowania w trakcie intensywnego i długotrwałego wysiłku fizyczengo.

Zalecane stosowanie: Podczas wysiłku fizycznym rozpuścić 4 miarki (52 g) w 500ml wody, maltodekstryna jest w smaku obojętna, dlatego można dodać do niej odrobinę izotonika lub soku. Zaleca się ją stosować tylko i wyłącznie w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego lub po wysiłku w oknie glikemicznym (ze względu na jej bardzo wysoki indeks glikemiczny, co powodujący wyrzut insuliny do organizmu przy braku aktywności fizycznej). 

Skład: Maltodekstryna 100%.

Może zawierać śladowe ilości Zboża zawierające gluten, jaja, soja, mleko, sezam, orzechy.